O Nas

Kwiaty są naszą pasją!

Tworzymy niepowtarzalne kompozycje na różne okazje. Przecież nie ma lepszego sposobu wyrażenia uczuć, niż podarowanie komuś bukietu kwiatów...
 
Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, starając się spełnić Jego wszystkie wymagania. Komponujemy kwiaty w stylu tradycyjnym, awangardowym, ekskluzywnym a jak potrzeba to także niekonwencjonalnym. Nie boimy się podejmowania nowych wyzwań, każdą propozycję przyjmujemy z ogromną przyjemnością.
Jesteśmy w stanie podołać wszelkim nietypowym zamówieniom, a także wykonujemy bukiety z "charakterem" - tzn. z elementem przewodnim mocno związanym z osobą, której kwiaty mają być wręczone.
 
Jeśli zamierzają Państwo złożyć życzenia gratulacje, podziękowania swoim partnerom biznesowym lub sprawić miłą niespodziankę swoim bliskim w najodleglejszych zakątkach świata prosimy o kontakt z naszą firmą, wiarygodnego i doświadczonego dostawcy kwiatów. Doręczony bukiet wraz z życzeniami od Państwa na pewno sprawi wielką radość. 
 
Mogą Państwo przyjść osobiście, złożyć zamówienie telefonicznie lub drogą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego celem poznania państwa oczekiwań. Ceny realizowanych usług ustalane są indywidualnie do każdego zamówienia. Podyktowane jest to zmianami w cenniku związanymi z sezonowością kwiatów, jak też ułatwi proponowanie korzystnych rabatów. Przy większych lub systematycznych zamówieniach oferujemy konkurencyjne ceny.

Sam bukiet to za mało?

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę imprez weselnych począwszy od doboru bukietu ślubnego do urody oraz kreacji Panny Młodej po wystrój samochodu, dekorację kościoła oraz sali weselnej. Nasze bukiety ślubne są wykonywane z ogromną precyzją i cechuje je oryginalność i finezja.
 
Dostarczamy także kwiaty pod wskazany adres. Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, starając się spełnić Jego wszystkie wymagania.
 
 
Skontaktuj się z nami już dziś, lub sprawdź galerię naszych kompozycji!
Kliknij na jeden z przycisków poniżej:
Copyright ©2018 Kwiatnica & https://magiasukcesu.pl , All Rights Reserved.
 
Kwiatnica Małgorzata Szmaglik
ul. Gdańska 16
89-632 Brusy
Telefon: 664 746 785
NIP: 5551526485
REGON: 221089977
Nr konta: 77 1240 5820 1111  0010 5473 0332
 
 
Liczba odwiedzin: 387